SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Sockerskrin 11312042
nr 1131 2042
Sockerskrin
Sent 1800-tal, nysilver, Dubbelörn, 'Fraget Plaque', längd: 13 cm, djup: 10 cm, höjd: 10 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 september 2017
kl 20:36:26
100 kr
200 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.